Uwalnianie emocji

Co to są zablokowane emocje? Najprościej mówiąc, to są emocje nieprzeżyte świadomie w pełni. Najczęściej dochodzi do tego, gdy to co przeżywamy jest zbyt trudne. Wtedy odruchowo broniąc się przed zbyt silnym przeżyciem, blokujemy je. Jako że, nasze ciała są narzędziem do przeżywania emocji (emocje zawsze odczuwamy w jakiś sposób w ciele), zablokowane emocje pozostają tam i tworzą blokady. Emocje są pewną energią, więc możemy to nazwać także blokadą energetyczną.

Co się dzieje, gdy mamy w ciele taką zablokowaną emocję? Objawy są różne. Może to być odczuwane jako problem emocjonalny. Może także manifestować się w życiu w postaci niepowodzeń, przykrości, porażek. W skrajnych przypadkach możliwa jest też manifestacja w postaci fizycznej choroby.

Podobnie jak w przypadku przekonań, główną mocą zablokowanych emocji jest to, że są ukryte i nie zdajemy sobie sprawy z tego, że działają. Na dodatek, mogą to być nie tylko nasze własne emocje powstałe w czasie który pamiętamy, ale także w czasie życia płodowego lub odziedziczone po naszych przodkach

Podczas sesji określamy jaka to emocja, czego dotyczy, kiedy powstała oraz rozpuszczamy ją poprzez świadome przeżycie. Korzystamy przy tym ze świadomości ciała, oddechu, oraz pogłębionej intuicji.

Dla kogo jest ta sesja? Podobnie jak sesje wglądowe, czy transformacji przekonań. Dla każdego, kto uważa, że jego życie nie toczy się tak, jakby tego oczekiwał. Może jesteś niezadowolony z siebie, ze swoich relacji, ze swojej pracy, finansów, ludzi którzy Cię otaczają, tego, jak jesteś traktowany. Punktem wyjścia może być także fizyczna choroba.

Efekty mogą być widoczne od razu lub po pewnym czasie. Jest to proces, który można wykonać także zaocznie, bez udziału osoby poddawanej terapii, oczywiście za jej zgodą.

Sesje zazwyczaj trwają około 45 minut.
Jeśli czytając powyższy tekst odczułeś/aś potrzebę uzdrowienia w taki właśnie sposób, prześlij wiadomość.

Shopping Cart