transformacja przekonań

Tytułowe przekonania są głęboko ukrytymi myślami, poglądami, schematami reakcji. Mamy je wszyscy. To one decydują o tym jak widzimy świat, jak go odbieramy, jak reagujemy oraz jak tworzymy siebie, swoje relacje z innymi oraz świat dookoła. Bez przesady można powiedzieć, że jesteśmy złożeni z systemu przekonań. Systemu – dlatego, że jest ich wiele i często łączą się ze sobą.

Główna mocą przekonań jest to, że są ukryte przed naszym świadomym spojrzeniem. Nie zdajemy sobie z nich sprawy. Wtedy mogą działać. Natomiast gdy wyciągamy je na światło dzienne, gdy zaczynamy im się przyglądać, wtedy możemy zobaczyć ich ułudę, to, że są jedynie myślą, która pojawiła się w naszym umyśle. I nie jest to myśl obiektywna.

Podczas sesji identyfikujemy przekonania, które masz, na podstawie ich objawów, czyli tego, jak wygląda Twoje życie. Badamy skąd dane przekonanie się wzięło, gdzie był jego początek. Z częścią przekonań przychodzimy już na ten świat, dziedzicząc je od naszych rodziców, przodków. społeczeństwa. Dużą część nabywamy w trakcie dzieciństwa – jest to okres kiedy bezkrytycznie przyjmujemy to, co do nas trafia. Część nabywamy później, także w dorosłym życiu, poprzez doświadczenia, jakie nas spotykają.

Ale, jak pokazuje praktyka, przekonania nie są niczym stałym i można je zmieniać. A na miejsce starego przekonania możesz włożyć nowe, wspierające Cię przekonanie, takie jakie chcesz, żeby było.


Sesja jest prowadzona w stanie medytacji, co sprawia, że proces jest głęboki i efektywny. Podobnie jak przy innych sesjach, nieodzownym warunkiem do powodzenia jest to, że musi Ci na tym zależeć.

Dla kogo jest ta sesja? Dla każdego, kto uważa, że jego życie nie toczy się tak, jakby tego oczekiwał. Może jesteś niezadowolony z siebie, ze swoich relacji, ze swojej pracy, finansów, ludzi którzy Cię otaczają, tego, jak jesteś traktowany. Być może jesteś już świadom, jaki pogląd za to odpowiada. Jeśli nie, to znajdziemy go.

Efekty transformacji przekonań będą widoczne w Tobie  w tym kim będziesz, jaki będziesz, jak będziesz reagował, ale także powinny objawić się w dookoła Ciebie w Twoim życiu w tym co cię spotyka i w ludziach których spotykasz. Zamienisz to co niechciane i niepożądane na stan, którego pragniesz. Jak zwykle będzie to wymagało pewnego wysiłku i odwagi zmierzenia się z trudnymi emocjami i wspomnieniami. Dlatego po sesji może być odczuwane zmęczenie, ale przede wszystkim głęboki pokój, radość, ulga. Czasem zdumienie, że można tak po prostu pozbyć się problemu z którym borykaliśmy się przez lata. Nieodłącznym elementem sesji transformacji przekonań są praktyki utrwalające i zakotwiczające nowe przekonanie w Twoim życiu na stałe.

Sesje zazwyczaj trwają około 1:45 godz.
Jeśli czytając powyższy tekst odczułeś/aś potrzebę uzdrowienia w taki właśnie sposób, prześlij wiadomość.