Sesje wglądowe

Metoda sesji wglądowej powstała na kanwie naszych wieloletnich poszukiwań, doświadczeń i praktyk duchowych. Używając channelingu, OOBE, regresji LBL, współpracy za naszymi duchowymi pomocnikami, pracy z emocjami, technik pozbywania się lęku, psychoterapii, opracowaliśmy własną metodę głębokiego wglądu syntetyzującego różne metody pracy. Metoda w dużej mierze powstała niejako sama w procesie ewolucji, podczas stosowania innych metod i technik. Czerpie ona z wielu źródeł i w praktyce okazała się być po prostu najlepsza. Szybka i skuteczna. I teraz chcielibyśmy się z Tobą tym podzielić.

Sesje wglądowe są podobne w przebiegu do regresji LBL, jednak ich cel jest inny. Służą rozwiązywaniu problemów. Skupiamy się na jednym problemie (czasem może być to kompleks połączonych problemów), docieramy do jego źródła i rozwiązujemy go.
Na skutek wejścia w stan medytacji, proces jest bardzo głęboki a jego efekty mogą być naprawdę spektakularne. Nieodzownym warunkiem do powodzenia sesji jest to, że musi Ci na tym zależeć. Podobnie jak przy regresji LBL otwieramy się na działanie i prowadzenie Twojej Duszy i Ducha, więc jej przebieg nie jest z góry ustalony. Być może powędrujemy do czasów dzieciństwa, może do jakieś wcześniejszego wcielenia, a może rozwiązanie znajdzie się tu i teraz.

Jeśli uważasz że nie radzisz sobie z życiem, jeśli przeżywasz kryzys, doświadczasz trudności, lęku, czujesz się bezsilny, bezwartościowy, cierpisz, tkwisz w depresji, nie radzisz sobie ze stresem z niechcianymi emocjami, może czujesz ból w ciele lub niepokoi Cię stan zdrowia, a może jeszcze coś innego to być może jest to coś dla Ciebie.
Sesje wglądowe umożliwiają odnalezienie źródła problemu niezależnie od tego, czy znajduje się on w tym wcieleniu, czy w poprzednich, lub też wynika z planu na obecną inkarnację. Umożliwia szybki wgląd w istotę sprawy, zrozumienie przyczyn oraz zdjęcie z siebie ciężaru. Uleczenie ducha, emocji i ciała.
Sesja wglądowa ma zastosowanie niezależnie od tego, czy uważasz, że problem leży w Twoich emocjach, myślach, czy w ciele. W świecie zewnętrznym, czy wewnętrznym, czy uważasz, że ktoś robi Ci krzywdę, czy też postrzegasz siebie jako problem.

Efektem takiego głębokiego wglądu może być uzdrowienie emocji, myśli, a być może też ciała. Być może poznasz źródło problemu i dostaniesz jasny wgląd w jego naturę. Zamienisz to co niechciane i niepożądane na stan, którego pragniesz. Będzie to wymagało pewnego wysiłku i odwagi zmierzenia się z trudnymi emocjami i wspomnieniami. Dlatego po sesji może być odczuwane zmęczenie, ale przede wszystkim głęboki pokój, radość, ulga. Czasem zdumienie, że można tak po prostu pozbyć się problemu z którym borykaliśmy się przez lata.

Sesje zazwyczaj trwają około 1,5 – 2 godziny.
Jeśli czytając powyższy tekst odczułeś/aś potrzebę uzdrowienia w taki właśnie sposób, prześlij wiadomość.