Regresje LBL

Jeśli wierzysz, że żyjemy tu na ziemi wiele razy, to być może zadawałeś sobie pytanie, co się dzieje pomiędzy tymi życiami? Czy istniejemy, czy jesteśmy w zawieszeniu? A może nie ma żadnych przerw pomiędzy inkarnacjami lub życie jakim żyjesz teraz zdarza się jednak tylko raz?

No właśnie, jest wiele pytań na które trudno zdobyć odpowiedzi tu i teraz. Być może do tej pory musiałeś/musiałaś jedynie wierzyć komuś, kto mówił jak jest.

A może jednak jest możliwe zdobycie własnych odpowiedzi? Tak. Do tego właśnie służy regresja nazywana lbl, regresją międzywcieleniową, lub do życia pomiędzy życiami. Daje możliwość cofnięcia się w czasie do okresu przed narodzinami, do momentu kiedy nie byłeś/nie byłaś związana z żadnym ciałem i byłeś/byłaś po prostu Duszą. A perspektywa widzenia Duszy nie związanej materią, jest znaczącą szersza od postrzegania człowieka. W ten sposób możemy poznać odpowiedzi na nurtujące pytania. Jest okazją do poznania swojej Duszy, jej imienia, charakteru, sposobu myślenia. Do rozpoznania innych, być może Bratnich Dusz, Duchowych Mistrzów. Do połączenia się z nieskończoną wiedzą Duszy i Absolutu. Do doświadczenia siebie, jako nieograniczonej Świadomości. Być może dowiesz się, po co tu przyszedłeś/przyszłaś i jaki masz cel na to życie. A może znajdziesz drogę rozwiązania aktualnych problemów, lub takich które ciągną się już bardzo długo.

I co najważniejsze w odróżnieniu od channeligu przekazywanego przez pośrednika, tutaj to Ty otrzymujesz odpowiedzi bezpośrednio!

Jeśli czujesz, że może to być coś dla Ciebie, przeczytaj poniżej listę najczęściej zadawanych pytań, a na samym dole znajdziesz link do tej nowej przygody!

LBL jest skrótem od angielskich słów live between lives, czyli życie pomiędzy życiami. W regresji LBL cofamy się w czasie do okresu przed narodzinami, pomiędzy inkarnacjami.

Dla mnie osobiście regresja LBL jest potężnym narzędziem wglądu w samego siebie. Jest okazją do poznania swojej nieśmiertelnej Duszy, swoich Przewodników, a czasem nawet dotknięcia Źródła.

Najcenniejszy w tym jest fakt, że robisz to osobiście i to co zyskasz, pozostaje z Tobą na zawsze. Nikomu nie musisz wierzyć na słowo.

Jednym z doświadczeń regresji jest możliwość spojrzenie na siebie i swoje obecne życie z innej perspektywy. Owocem tego jest pokój wypływający ze zrozumienia sensu życia i doświadczeń, które nas spotykają.

Raz nawiązany kontakt z Duszą pozostaje podtrzymany także po sesji. Objawia się w pogłębionej intuicji, wewnętrznym głosie, poczuciu kierunku, celu i sensu życia.

Sesja odbywa się w stanie głębokiej medytacji przy zachowaniu pełnej świadomości i kontroli nad tym, co się dzieje. Sesję można przerwać w każdej chwili, choć trochę szkoda by było…  Osoba poddawana regresji leży lub półleży zrelaksowana w wygodnej dla siebie pozycji.

Na sesję składa się:

  • wstępna rozmowa, gdzie omawiamy to, co będzie się działo oraz to czym chcemy się zająć;
  • wprowadzenie w stan wyciszenia, relaksacji;
  • właściwa regresja lbl;
  • a po powrocie do tu i teraz – omówienie tego co się wydarzyło.

Czas trwania sesji nie jest ograniczony; potrwa tyle czasu, ile potrzebujesz. Praktyka pokazuje, że zazwyczaj sesje trwają około 4-6 godzin.

Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, bo przede wszystkim można spodziewać się niespodziewanego. Zapewne zostanie odnowiony bezpośredni, świadomy kontakt z własną Duszą. Możesz doświadczyć tego jak dusza myśli, czym się kieruje. Możesz poznać cel, jaki obrałeś/obrałaś sobie na obecną inkarnację. Być może poznasz jak brzmi imię Twojej Duszy, kto jest Twoim Duchowym Przewodnikiem, lub Bratnią Duszą. Być może doświadczysz momentu planowania obecnego życia i dzięki temu zrozumiesz jaki jest Twój cel.

Ale może też pojawić się wiele innych doświadczeń. Czasem regresja ma charakter informacyjny – zdobywamy dużo cennych informacji i doświadczeń. Czasami przybiera charakter terapeutyczny i doświadczamy przede wszystkim uleczenia tego, co tego uleczenia potrzebuje.

W trakcie sesji możesz też zadawać dowolne pytania na które chcesz uzyskać odpowiedź.

Dla każdego, kto pragnie poznać siebie, swoje wyższe Ja, Źródło, cel swojego życia, wytłumaczenie zachodzących w życiu wydarzeń, rozwiązanie problemów, lub po prostu chciałby się czegoś dowiedzieć.

Bardzo istotną kwestią jest intencja z jaką pochodzi się do regresji. Jest to proces głęboko duchowy i nie da się zafałszować intencji. Jeśli będzie wykonywana bez głębokiej potrzeby, ot tak sobie, nie wyjdzie.

Oprócz tego musisz być pełnoletni i mieć wolę wzięcia odpowiedzialności za swoje życie.

Osoby ze schorzeniami psychicznymi i neurologicznymi.

Poza powyższym przeciwwskazaniem jest lęk przed taką sesją. W takim wypadku najlepiej jest zająć się najpierw tym lękiem, a dopiero potem przystąpić do regresji LBL.

Nie, nie ma żadnych niebezpieczeństw. Jako nieograniczona dusza, nie podlegasz żadnym zewnętrznym niebezpieczeństwom. Podczas sesji współpracujemy jedynie z istotami nam przyjaznymi, które chcą dla nas jak najlepiej.
Regresja LBL nie zastępuje tradycyjnego leczenia. Jeśli takowego potrzebujesz, zgłoś się do odpowiedniego specjalisty.
To zależy od Ciebie. Jest to niesamowita przygoda, więc niewykluczone, że zapragniesz tego doświadczenia jeszcze raz. Czasem może się zdarzyć, że z racji blokad uniemożliwiających wejście w kontakt z Duszą pierwsza sesja będzie poświęcona właśnie usuwaniu tych blokad, a dopiero następna będzie właściwą regresją LBL.
Rozróżniamy trzy główne rodzaje regresji: regresja wiekowa w której cofamy się do wcześniejszych lat obecnego życia; regresja do poprzednich wcieleń; regresja lbl – do życia pomiędzy inkarnacjami. Największą różnicą pomiędzy tymi regresjami jest to, że dwie pierwsze służą głównie rozwiązywaniu problemów powstałych w minionych latach lub wcieleniach. Dodatkowo regresja inkarnacyjna może być ciekawą przygodą. Regresja LBL łączy zalety dwóch poprzednich z możliwością bezpośredniego kontaktu ze światem duchowym i odnalezienia odpowiedzi właśnie tam. Dlatego jest o wiele głębsza, a jej możliwości są o wiele pełniejsze.

Sesje odbywają się zarówno online jak i stacjonarnie  w Toruniu. Sesje online są wygodną formą regresji, możliwą do przeprowadzenia niezależnie od dzielącej nas odległości. Regresje online przebiegają dokładnie tak samo jak sesje stacjonarne i nie wiąże się z nimi żadne ryzyko. Jeśli łączność w trakcie sesji zostanie przerwana, nie stanie się nic szczególnego, najwyżej wyjdziesz z medytacyjnego trasu lub być może zaśniesz na chwilę. Dokończymy po wznowieniu łączności lub umówimy się na inny termin.

Nie ma takiem możliwość. Stan w jakim znajdujesz się podczas sesji, jest naturalnym stanem relaksacji w jakim znajdujesz się wiele razy w ciągu dnia, przede wszystkim w momentach tuż przed zaśnięciem i tuż po obudzeniu, a także w chwilach głębokiego zamyślenia, kiedy „gdzieś odpływamy” myślami.

Najlepszą porą dnia do przeprowadzenia regresji są godziny poranne i przedpołudniowe z racji na wypoczęty umysł, nie obciążany problemami codziennego dnia. Wieczorem trudniej jest zachować skupienie przez kilka godzin.

Opinie uczestników sesji dostępne są tutaj.

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz się umówić na sesję, zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego.