Jeśli interesujesz się rozwojem duchowym, to zapewne masz za sobą wiele przeczytanych książek i obejrzanych filmów na ten temat. Być może masz swego ulubionego mistrza, a może słuchasz wielu. I może nie raz pojawiła się w Twojej głowie myśl: „czy ja też mogę doświadczać przeżyć mistycznych, przewidywać przyszłość, kontaktować się z istotami duchowymi, poznawać prawdę z tamtej perspektywy i przekazywać ją tutaj na ziemi, poznać kim naprawdę jestem i o co chodzi w świecie zewnętrznym?”. Czy to jest dostępne dla Ciebie?

Tak, to jest dostępne także dla Ciebie. I co ważne, wszystko czego potrzebujesz, aby tego doświadczyć masz w sobie. Jeśli pozwolisz, poprowadzę Cię przez chwilę, tak abyś mógł/mogła przekonać się, że jesteś nieśmiertelną istotą przekraczającą czas i przestrzeń, kreującą świat i doświadczającą go, nierozerwalnie połączoną ze Źródłem.

Po drugiej stronie lustra

Warsztaty świadomego nawiązywania kontaktów ze światem niefizycznym

O kursie

Kurs „Po drugiej stronie lustra” powstał na kanwie naszych osobistych doświadczeń. Przez lata mieliśmy okazję poznawać i doświadczać kontaktów z niefizyczną stroną świata poprzez różne metody. Kurs jest jednocześnie kompilacją wielu z nich, a także wyrazem naszych własnych przemyśleń, doświadczeń i metod.

Został skomponowany w taki sposób, aby nawet osoby początkujące mogły zrozumieć krok po kroku o co w tym wszystkim chodzi i jak przeprowadzić proces kontaktu ze światem niefizycznym.

Efekty kursu

Nauczysz się nawiązywać samodzielny kontakt ze stroną niefizyczną oraz z istotami ten świat zamieszkującymi. Będziesz mógł/mogła wykorzystać tą komunikację na różne sposoby, np. do zdobywania wiedzy, do zdobywania nowych umiejętności, do kształtowania siebie i swojego życia. Ty zdecydujesz do czego użyjesz tych umiejętności.

W ramach kursu będziesz mieć okazję do pozyskania dowodów na prawdziwość Twojego doświadczenia. Spróbujesz udowodnić sobie, że świat duchowy i jego mieszkańcy istnieją naprawdę.

Co zawiera kurs

Kurs zawiera ponad sześć godzin nagrań w formie podcastu. Podzielony jest na trzy części. Sugerowany czas wykonania kursu to trzy dni.

Pierwsza część poświęcona jest teorii. Opowiem co i jak, na czym to polega i co trzeba zrobić, aby przejść na drugą stronę lustra. Moduł kończy praktyczne ćwiczenie relaksacji, którą będziemy wykonywać podczas docelowych eksploracji świata niefizycznego.

 • Koncepcja – czyli o co w tym wszystkim chodzi i dlaczego to działa 😉

 • Jak przejść na drugą stronę lustra…

 • Kim są niefizyczni pomocnicy i dlaczego warto z nimi współpracować?

 • Czy takie eksploracje są bezpieczne?

 • Zaufanie do siebie samego.

 • Podróż do wewnątrz siebie.

 • Relaksacja. Na czym to polega i dlaczego jest taka ważna?

 • Praktyczne ćwiczenie relaksacji.

Część druga. W tej części powiemy sobie o pozostałych elementach procesu łączenia się ze światem niefizycznym, wykonamy medytację, którą będziemy wykorzystywać podczas procesu, oraz opowiem o tym czego możesz się spodziewać podczas eksploracji.

 • Pozostałe elementy procesu łączenia się ze światem niefizycznym: bezpieczne miejsce, napełnianie się energią, napełnianie się pozytywnymi odczuciami.

 • Medytacja.

 • Wyrażanie intencji, czyli o komunikacji niefizycznej.

 • Problemy z odbiorem, czyli potencjalne przeszkody i jak sobie z nimi poradzić.

 • Bezpieczeństwo eksploracji.

 • Pozyskiwanie dowodów.

 • Filtr interpretacyjny.

Część trzecia, czyli pora na praktykę! W ostatniej części kursu poprowadzę Cię na trzy wyprawy do świata niefizycznego.

 • Eksploracja pierwsza: przewodnik, świat dusz, bliskie dusze.

 • Eksploracja druga: Ja, kim jestem, cel życia.

 • Eksploracja trzecia: podróż do ostatniego wcielenia.

Najczęściej zadawane pytania

Po zakupie dostaniesz mailem link do kursu. Kurs będzie także dostępny po zalogowaniu na moje konto, bezpośrednio pod adresem: https://creoversum.com/warsztaty-po-drugiej-stronie-lustra/ lub w zakładce moje konto/zamówienia w menu głównym

Nabywasz kurs na własny użytek. Prosimy o uszanowanie praw autorskich, oraz nie kopiowanie i nie dystrybuowanie zawartych w kursie treści.

Kurs jest przewidziany dla osób pełnoletnich. Ze względu na formę online, uczestnik kursu musi sam zdecydować, czy zawarte w nim treści są dla niego odpowiednie, a ćwiczenia i medytacje nie będą w konflikcie z jego stanem zdrowia i jego poglądami.

Kupując kurs dostajesz 6-cio miesięczny dostęp do nagrań i innych materiałów zamieszczonych na stronie kursu na creoversum.com.

Dokładamy starań, by treść była przekazana w sposób maksymalnie czytelny. Ale jeśli mimo to zdarzy się, że czegoś nie zrozumiesz, prześlij proszę pytanie na adres mailowy w zakładce „Kontakt”. W zależności od pytania, odpowiemy na nie bezpośrednio poprzez email, lub nagramy film z odpowiedzią.

Nie jesteś sam!

Przez cały czas przerabiania kursu masz możliwość zadawania pytań i konsultowania się. Wystarczy, że prześlesz do nas mailem swoje pytanie. W zależności od okoliczności i charakteru pytania odpowiedzi będą udzielane mailowo lub poprzez nagranie wideo na YouTube. Planujemy także otworzyć zamkniętą grupę na Facebooku, gdzie będziesz mógł/mogła dzielić się swoimi doświadczeniami z innymi osobami.

Wyrusz w podróż na drugą stronę lustra!