Kim jesteśmy?

Patrycja

Patrycja Bezrudczyk

Mam naturę poszukiwacza istoty rzeczy. Interesuję się pogłębianiem świadomości. Pasjonuje mnie poznawanie rzeczywistości Poza Czasem i to jakie to ma znaczenie dla Tu i Teraz. Na moje rozumienie świata ma także silny wpływ zainteresowanie zjawiskami przyrody i obcowanie z nią.
Jestem na drodze integrowania wiedzy i doświadczenia z zakresu szeroko pojętej terapii psychologicznej, hipnoterapii, medytacji, duchowości z życiem w przestrzeni materii i ciała. Najlepiej odnajduję się w energii Miłości i jej celom służy moje życie. Zajmuję się prowadzeniem sesji transformacji systemów przekonań.
Spełniam się również w działaniach artystycznych, głównie malarstwie oraz ceramice.

Tomek

Tomasz Bezrudczyk

Jestem hipnoterapeutą. Działam na pograniczu nauki i duchowości. Cenię sobie wiedzę psychologiczną, ale także eksploruję obszary do tej pory zastrzeżone dla duchowości. W pasji badania rzeczywistości i szukania istoty rzeczy zacieram granice pomiędzy świadomością, podświadomością i duchowością.
Udowadniam, że stany mistyczne są dostępne dla każdego tu i teraz, a poznanie sensu życia i zasady działania wszechświata jest możliwe.
Szukając różnych metod pracy z własnym umysłem i podświadomością dotarłem do miejsca w którym
rozpoznałem w sobie pragnienie pomagania innym w docieraniu do źródeł własnego Ja.

 

Shopping Cart