Książka „Emocjonalny przepływ”

Zapraszam serdecznie od przeczytania i skorzystania z książki, którą napisałem, pt. „Emocjonalny przepływ”
Link do sklepu: Emocjonalny przepływ – e-book

Opis książki:
„Czy zdarzają się w Twoim życiu sytuacje nieprzyjemne, przykre, bolesne, na przykład choroby, kłopoty finansowe, problemy w związkach lub inne, takie, których nie chcesz i które najchętniej odsunąłbyś od siebie? Jak mówi autor książki, wszystkie takie sytuacje mają wspólny mianownik. Jest nim ocena, osąd i wyparcie zdarzeń, które dzieją się teraz lub miały miejsce w przeszłości, również takie, których już nie pamiętamy, a które są lub były w naszej ocenie zbyt trudne do przyjęcia. A to wyparcie i odrzucenie owocuje pojawianiem się w życiu kolejnych trudnych i przykrych sytuacji. Remedium na to wszystko jest wejście w stan emocjonalnego przepływu. Na czym polega ten stan, dlaczego warto w nim przebywać i jak go osiągać? I dlaczego sprawia cuda?
Książka jest przewodnikiem po meandrach ludzkich emocji, nieświadomych myśli i reakcji, które na co dzień w niezauważany sposób kreują nasze życia. Jak poradzić sobie z emocjami i innymi odczuciami? Jak ich użyć, aby rozwiązać swoje problemy? Jak bez wysiłku sprawić, aby twoje życie zaczęło być przyjemne, satysfakcjonujące, pełne obfitości i miłości?
Książka zawiera praktyczne ćwiczenia rozpisane na trzydzieści dni, które pozwalają w praktyce poznać i doświadczyć czym jest emocjonalny przepływ i przekonać się o jego potężnym działaniu.”

Emocjonalny przeplyw – Tomasz Bezrudczyk – darmowy fragment.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *