Kupon rabatowy -25 % na indywidualną sesję regresji lbl.

Witaj.

Poznanie celu życia, własnej misji, kontakt z Duszą, doświadczenie swoje prawdziwej istoty – to są tylko niektóre potencjalne, głęboko transformujące efekty sesji regresji lbl – do życia pomiędzy życiami. Zależy mi na tym, aby mogły być one udziałem jak największej ilości osób. Dlatego przygotowałem specjalną zniżkę – kupon rabatowy – dla tych, którzy chcieliby, ale do tej pory nie mogli wziąć udziału w takiej sesji.

Jak skorzystać?
Wystarczy, że przy finalizacji zakupu indywidualnej sesji regresji lbl poprzez nasz sklep, wpiszesz hasło kuponu „MOJA MISJA”, a otrzymasz 25% rabatu!
Rabat dotyczy indywidualnej sesji regresji lbl online.
Czas trwania promocji: od dziś przez najbliższy tydzień (od 21-go do 28-go czerwca 2023r.) lub do wyczerpania wyznaczonych terminów sesji*.
Liczy się termin zakupu, nie termin odbycia sesji.
Można zakupić więcej niż jedną sesję. Liczba miejsc ograniczona!

*Sesje standardowo odbywają się od poniedziałku do piątku o godzinie 9.00. Jeśli taki termin ci odpowiada, klikaj śmiało i skontaktuj się w celu umówienia terminu spotkania. Jeśli potrzebujesz innego terminu, najlepiej napisz przed zakupem; postaramy się coś dopasować. W zależności od umówionego terminu postaramy się, aby sesje odbyły się w przeciągu dwóch miesięcy.

Do zobaczenia!
Tomek

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Shopping Cart